تماس با دفتر فردریکتون: ۰۰۱-۵۰۶-۲۰۶-۸۵۸۵

مشاوره مهاجرتی swallow


مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی

new brunswick

“نیوبرانزویک” ایالتی است ساحلی در شرق کانادا و در کنار اقیانوس اطلس و هم مرز با ایالات متحده آمریکا. در این ایالت ، به دلیل گذشته تاریخی و هم مرزی با ایالت کبک، مردم به دو زبان رسمی انگلیسی و فرانسوی گفتگو می کنند.

nova scotia

یکی از راههای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه کارآفرینیِ استان نوا اسکشیا می باشد. با خرید بیزینس یا راه اندازی کسب و کار در این استان،فرد متقاضی می تواند ویزای کاری 2 ساله برای خود و افراد خانواده خود که شامل همسر و فرزندان زیر 22 سال می باشد، دریافت کند

new oundland

در برنامه های مهاجرت به استان نیوفاندلند و لابرادور انعطاف پذیری بسیاری برای کمک و همکاری با متقاضیانی که قصد ایجاد کسب و کار و کارآفرینی در این استان را دارند به چشم می خورد، به طوری که حتی نیمی از سرمایه ی مربوط به راه اندازی شغل مربوطه را به صورت وام و با سود اندک به اشخاص پرداخت می کند.

PEI

برای آغاز پروسه مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی پرنس ادوارد آیلند، متقاضیان باید یک طرح توجهی برای تاسیس یا خرید ومدیریت یک کسب و کار در استان پرنس ادوارد آیلند را به همراه سایر مدارک به اداره مهاجرت این استان ارائه دهند

شهروندی و پاسپورت دوم

bulgaria citizenship

شهروندی و پاسپورت دوم بلغارستان

در حقیقت بلغارستان برنامه ای برای دریافت شهروندی از طریق سرمایه گذاری ندارد، بلکه یک مسیر شتاب دهنده به سوی گرفتن شهروندی با درخواست پاسپورت بلغارستان می باشد. برنامه اقامت و شهروندی در بلغارستان (برنامه سرمایه گذاری مهاجران) در سال 2009 بوسیله اصلاحیات انجام شده در قانون شهروندی بلغاری، اجرایی گردید.

caribbean citizenship

شهروندی و پاسپورت دوم کشورهای کاراییب

با توجه به مزیت های اخذ شهروندی کشورهای کارائیب، گروه هایی که بیشترین بهره را از این شهروندی خواهند برد عبارتند از: ۱- تاجران و صاحبان بیزینس هایی که برای کسب و کار خود مدام نیاز به سفر به کشورهای مختلف داشته و لازم است ...

شهروندی و پاسپورت دوم آنتیگوا و باربیودا

انتیگوا و باربیودا کشوری مشترک المنافع و مستقل در حوزه کارائیب شرقی و عضو سازمان ملل متحد است مساحت آنتیگوا و باربیودا به ترتیب ۲۷۹/۷ و ۱۶۰/۶ کیلومتر مربع بوده و پایتخت آن شهر “سنت جانز ” می باشد .

شهروندی و پاسپورت دوم سایر کشورها

انتیگوا و باربیودا کشوری مشترک المنافع و مستقل در حوزه کارائیب شرقی و عضو سازمان ملل متحد است مساحت آنتیگوا و باربیودا به ترتیب ۲۷۹/۷ و ۱۶۰/۶ کیلومتر مربع بوده و پایتخت آن شهر “سنت جانز ” می باشد .

ویزای توریستی، تحصیلی، کاری کانادا

canada tourism visa

ویزای توریستی در کشور کانادا به دو صورت ویزای یکبار ورود (Single-Entry Visa) و ویزای چندبار ورود (Multiple-Entry Visa) می باشد.ویزای توریستی

canada student visa

یکی از مهمترین عواملی که اهمیت تحصیل در کشور کانادا را در بین جوانان پررنگ تر می نماید، این است که طبق برنامه های جدید مهاجرتی دولت فدرال و استانها که براساس نیازکشور به نیروهای جوان متخصص، بنیان گذاشته شده است ، دولت در نظر دارد که این نیاز را از بین جوانانی که از دانشگاه های داخل کانادا فارغ التحصیل شده اند، تامین نماید.

canada work visa

فعالیت هایی که براساس آن کشور کانادا برای آنها مجوز کار صادر می کند، محدود به فعالیت های خاصی می شوند که از سوی آن دولت اعلام می شود و برای توسعه ی اقتصاد کشور کانادا مفید و ارزشمند می نماید.

آخرین اخبار مهاجرت به کانادا

سمینار اطلاع رسانی اداره مهاجرت استان نیوبرانزویک در کشور آفریقای جنوبی
 05 فروردین 1396
مهاجرت و پناهندگی دولت فدرال کانادا
 29 اسفند 1397
مهاجرت مدیران و صاحبان مشاغل به کانادا
 27 اسفند 1397
مدرسه های استان پرنس ادوارد
 23 اسفند 1397

افتخارات شرکت swallow

برگزیده اداره مهاجرت استان نیوبرانزویک جهت ارایه پرونده های مهاجرتی بیزینسی به استان
مشاور رسمی دانشجویان بین المللی دانشگاه نیوبرانزویک (UNB) از سال ۲۰۱۴
نماینده رسمی کالج McKenzie برای پذیرش دانشجو
اولین نمایندگی رسمی ایرانی اعطای شهروندی کشور انتیگوا، ثبت شده در وب سایت رسمی این کشور از سال ۲۰۱۴
برگزیده اداره مهاجرت استان نیوبرانزویک جهت ارایه پرونده های مهاجرتی بیزینسی به استان
تنها نمایندگی ایرانی-کانادایی دارای مجوز اخذ شهروندی دوم از کشور Saint Lucia از سال ۲۰۱۷
نماینده رسمی کالج NBCC برای پذیرش دانشجو
اولین نمایندگی رسمی ایرانی اعطای شهروندی کشور انتیگوا، ثبت شده در وب سایت رسمی این کشور از سال ۲۰۱۴
facebook  telegram  instagram  youtube 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه مهاجرتی swallow میباشد